20 maja 2015 odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie prowadzone przez drugiego członka wspominanej wcześniej grupy Off Travellers, Maćkiem Lutnikiem

MAKATRAMP: Do źródeł – Autostopem przez Egipt, Sudan i Etiopię.


„Do źródeł” to autostopowa podróż wzdłuż Nilu przez Egipt, Sudan i Etiopię. Zarówno do początku wielkiej rzeki, jak i do miejsca, gdzie zaczęło się ludzkie istnienie. Wyprawa niełatwa, lecz zwieńczona spełnieniem marzeń. W jej trakcie będziemy mieli okazje doświadczyć życia w Egipcie po rewolucji, dotrzeć do oaz i grobowców faraonów, przemierzymy pustynie Sudanu poznając jego przemiłych mieszkańców, by w końcu trafić do ojczyzny Hajle Sellasje – krainy, w której zdobędziemy widowiskowe szczyty i wulkany, ale także napotkamy się na gromady małp oraz tamtejszą architekturę sakralną.

O prelegancie:
Maciek Lutnik (aka Makatramp) – to niecierpiący monotonii i stereotypów hipis, poszukujący bodźców w każdej dziedzinie życia. Ulubiony środek transportu to autostop którym przemieszcza się niestrudzenie od blisko dekady. Pasjonat i promotor tematyki rowerowej. Członek ekipy Off Travellers. Autor bloga Makatramp.

Blog: www.Makatramp.wordpress.com
FP Makatramp: https://www.facebook.com/makatramp

Off Travellers: https://www.facebook.com/OffTravell